یوبوت را بشناسید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

معرفی سیستم دال مجوف یوبوت U-boot

محصولی پلیمری با پایه پلی پروپلین است که با هدف سبک سازی دال ها در سقف و پی های گسترده ی بتنی طراحی شده است. دال یوبوت از نوع دال های مجوف متشکل از تیرچه های عمود برهم می باشد و بار را به صورت دو طرفه منتقل می کند.
دالهای یوبوت جزو سیستم های دوطرفه مشبک با قالبهای ماندگار دسته بندی می شوند. نوارهای باربر طراحی شده در دالهای مشبک یوبوت در حقیقت تیرهای I شکل متعامدی هستند که به جهت سختی بالای خود و سبکی دال قادر به باربری در دهانه های بلند و کنترل مناسب خیز در این دهانه ها می باشند.
در ساختمانهای بلند مرتبه و یا دارای سقف با ارتفاع بلند جهت جلوگیری از تغییرشکل و بوجود آمدن خیز،لازم است دیافراگم سقف به صورت سخت عمل کند، در نتیجه نیاز به دال بتنی به دلیل سختی بالا همواره مورد توجه مهندسین محاسب بوده است.تا چندی پیش بدلیل نیاز به کنترل خیز و ترک های بوجودآمده در دالهای بتنی استفاده از دالهای بتنی محدود به دهانه های کوچک بوده در صورت اجرا در دهانه های بزرگ وجود تیر با آویزهای بلند و هزینه های اجرا مشکل محاسبین و کارفرمایان را دوچندان مینمود که سیستم دال مجوف یوبوت تمام این اشکالات را مرتفع نموده است.


کاربردهای سیستم دال مجوف یوبوت

دال مجوف در اجرای تمامی ساختمان ها کاربرد وسیعی دارد. دلیل استقبال بی نظیر مهندسان عمران و معماری از سیستم یوبوت مزایای فوق العاده ای

است که این سیستم برای اجرای ساختمان ایجاد می نماید.


کاربردهای این سیستم در ساختمان ها عبارتند از :

1. در برج های بلند ساختمانی

2. در سازه های درمانی و بیمارستان ها

3. مراکز خرید و فروشگاه ها

4. موسسات آموزشی مانند مدارس و دانشگاه ها

5. پارکینگ ها

6. ادارت

7. مجتمع های صنعتی

کاربرد وسیع این سیستم موجب شده است که استفاده این سیستم در ایران و در جهان به صورت فزاینده ای در حال افزایش است.

ارتباط با ما

saeed@sarmadi.us

Info@uboot-beton.com

09121005834

دفتر مرکزی

تهران، ابتدای آبشناسان، ساختمان 6060

امور نمایندگی ها

قم: 32914030-025

تبریز:

یزد:

مراغه:

کرج:

اصفهان: